Načítání obsahu...

Vzduchotechnika

Tato divize představuje nejrozsáhlejší část naší společnosti a zabezpečuje kompletní dodávky celků v oblasti vzduchotechniky.

Průmyslové haly

Zabýváme se instalacemi větracích jednotek a úpravou vnitřního klimatu budov prostřednictvím ventilátorů, klimatizačních jednotek, rozvodů a dalších distribučních prvků.

Pomoci průmyslové vzduchotechniky zajišťujeme odsávání a filtraci škodlivin vznikajících při různých technologických procesech

Nabízíme komplexní dodávku s řešením na míru dle konkrétních technologií, kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Čisté prostory

Konstrukce vzduchotechniky do čistých prostor navrhujeme a realizujeme tak, aby splňovaly specifické požadavky snadného čištění, sanitace, byly odolné vůči různým desinfekčním prostředkům, udržovaly těsnost pro udržení požadovaného tlaku a docházelo k minimálnímu uvolňování částic z povrchu konstrukcí.

Klimatizační zařízení jsou dodávána kompletně, obsahují klimatizační jednotky, rozvody, regulační a distribuční prvky.

Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Rodinné a bytové domy

Zabýváme se instalacemi větracích a klimatizačních jednotek v rodinných domech všech typů. Jedná se o řešení větrání v moderních i starších domech, díky kterému je zachována nutná cirkulace vzduchu. Ta je nezbytná pro zachování zdravého prostředí vhodného jak pro děti, tak pro starší osoby.

Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Obchodní domy, restaurace a divadla

Pro specifické provozovny restaurací, divadel či obchodních domů zajišťujeme kompletní dodávku a montáž větracích a klimatizačních jednotek, díky kterým našim zákazníkům zajistíme optimální řešení pro provoz vzduchotechniky.

Základním předpokladem je perfektní funkce celého systému, rozmístění distribučních prvků, funkční rekuperace a také účinná filtrace a odloučení látek jako jsou např. tuky, kouř, pachy z nasyceného odsávaného vzduchu.

Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Zaslat dotaz

Nenašli jste to co hledáte? Naši vyškolení pracovníci jsou připraveni se Vám věnovat. Stačí napsat předmět Vašeho dotazu pomocí Vašeho formuláře a my se Vám ozveme hned jak to bude možné.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána