Načítání obsahu...

Vytápění a tepelná čerpadla

Tato divize je naší nejmladší částí a byla vytvořena na základě požadavků našich zákazníků a vývoje na trhu. V této oblasti se snažíme modernizovat systém vytápění a to dodávkou tepelných čerpadel.

Instalujeme produkty výrobců

Daikin

Zabýváme realizací dodávek, instalací i servisem flexibilních systému pro ohřev teplé vody v domácnosti i pracovních prostorech prostřednictvím tepelných čerpadel, které splní všechny vaše potřeby, ať již svůj dům renovujete, nebo jste se rozhodli stavět nový od základů.

Tepelná čerpadla Daikin jsou poháněna nevyčerpatelným zdrojem obnovitelné energie - vzduchem, takže se můžete vždy spolehnout na to, že budete mít teplou vodu kdykoliv jí budete potřebovat. S řešením Daikin získáte z obnovitelného zdroje vodu o teplotě až 55 °C (a v některých případech až 75 °C) a současně s tím snížíte i své účty za elektřinu a emise CO2

Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Daikin
Fujitsu

Fujitsu

Zabýváme realizací dodávek, instalací i servisu flexibilních systému pro ohřev teplé vody v domácnosti prostřednictvím tepelných čerpadel, které splní všechny vaše potřeby, ať již svůj dům renovujete, nebo jste se rozhodli stavět nový od základů.

Fujitsu vytváří vysoce kvalitní a ekologicky šetrné výrobky, které poskytují dobré pohodlí v souladu s naší základní politikou "vytvořit příjemné prostředí".

Nabízíme kompletní realizaci včetně projektu, instalace systému a následného servisu.

Výhody spolupráce s námi

KOMPLETNÍ DODÁVKY NA KLÍČ

NĚKOLIK STOVEK REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ

PROFESIONÁLNĚ VYŠKOLENÍ ODBORNÍCI

RYCHLÉ A FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Zaslat dotaz

Nenašli jste to co hledáte? Naši vyškolení pracovníci jsou připraveni se Vám věnovat. Stačí napsat předmět Vašeho dotazu pomocí Vašeho formuláře a my se Vám ozveme hned jak to bude možné.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána